درباره ما

شرکت  طراحی اپلیکیشن فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ شروع کرده در سال ۱۳۹۰ با اتکا به بیش از ۳ سال سابقه فعالیت خود را قدرتمند تر از پیش آغاز کرده است .

 شرکت طراحی اپلیکیشن، در راستای بهبود کیفیت کاری و تخصصی نمودن فعالیتهای خود ، زمینه کاری خود را محدود به نرم افزار تحت وب ، بهینه سازی وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل کرده و از ورود به سایر زمینه ها از جمله سخت‌ افزار و شبکه‌های کامپیوتری ( با توجه به داشتن سوابق در این حیطه ها ) اجتناب ورزیده است . چرا که معتقدیم ، فعالیت در یک زمینه به صورت تخصصی و کاملا قوی ، شایسته تر از فعالیت در چندین رشته به صورت ضعیت خواهد بود .

شرکت طراحی اپلیکیشن تا به امروز ، با انجام پروژه های مختلف طراحی و برنامه نویسی تحت وب ، خود را در این زمینه ، اثبات کرده است . برای مشاهده پروژه های انجام شده توسط ما می توانید به بخش پروژه ها مراجعه نمایید .

اهداف مجموعه 

شرکت طراحی اپلیکیشن با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات طراحی اپلیکیشن سایت شروع به کار کرده است و تا به امروز پروژه هایی مهم را تحت مدیریت تیم خود به سر انجام رسانده است . همچنین این مجموعه تشکیل شده از افراد متخصص و متعهد در زمینه طراحی حرفه ای اپلیکیشن , که در تلاشند تا پروژه مورد نظر را تا آخرین لحظه به بهترین نحو ممکن مدیریت و بروزرسانی کرده تا سر انجام به مشتری تحویل گردد .

در نهایت امیدواریم بتوانیم راه در پیش گرفته شده را تا سر حد امکان به بهترین شکل انجام داده تا پیش روی مشتریان خود سربلند و سرافراز باشیم .

نحوه ارتباط با ما:
تماس با شماره تلفن دفتر تهران  : ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۳۹

آدرس دفاتر :‌

تهران : خیابان ولیعصر ( عج ) – تقاطع بهشتی – خیابان عبادی – کوچه دلارا – پلاک ۲۶

ارسال ایمیل به : info@webafra.com

تماس مستقیم  : ۰۹۳۸۰۵۰۰۵۷۲

فرم تماس با ما