طراحی اپلیکیشن املاک

طراحی اپلیکیشن املاک و مستغلات به کاربران این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان و به راحتی خانه ی مورد نظر خود را جهت اجاره، خرید، رهن و…پیدا کنند. همچنین این نرم افزار موبایل با در اختیار گذاشتن تصاویر و اطلاعات از خانه ی مورد نظر به کاربر این امکان را میدهد تا نسبت به زمان بندی و شرایط  ارائه شده توسط صاحب خانه ها آگاهی یابد و بتواند برنامه ریزی بهتری نسبت به پول خود داشته باشد.طراحی اینگونه اپلیکیشن ها  نیازمند پژوهشهای گسترده است تا بتوان نسبت به نیازهای واقعی کاربران آگاهی یافت و برای برنامه نویسی یک نرم افزار کارآمد که پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران باشد اقدام کرد. تنها در این صورت است که کاربر می تواند با سیر یا سفر کوچکی در نرم افزار براحتی به مورد و اطلاعات مورد نیازش دست یابد . ما با وجود تیمی با تخصص و تجربه در شرکت طراحی اپلیکیشن این کار را انجام داده ایم.

طراحی اپلیکیشن املاک

ویژگی های طراحی اپلیکیشن املاک

بخش « امکانات» در هر اپلیکیشن آن را از سایرین متفاوت می سازد. برخی از مهمترین ویژگی ها برای طراحی اپلیکیشن املاک و مشاوره املاک :

  1. استفاده از نقشه برای برنامه برای اینکه کاربر در سریع ترین زمان به خانه ی مورد نظر دست یابد.
  2. امکان استفاده از gps موبایل
  3. ارسال نوتیفیکیشن به کاربر
  4. نمایش تصاویر مکان مورد نظر
  5. امکان درج مشخصات و توضیحات
  6. گرفتن هزینه برای ثبت کردن مکان
  7. امکان دریافت هزینه برای مشاهده اطلاعات تماس مکان مورد نظر
    و …
 
ویژگی های طراحی اپلیکیشن املاک
ضرورت طراحی اپلیکیشن املاک

ضرورت طراحی اپلیکیشن املاک

امروزه بخش اعظمی از فعالیت های افراد جامعه به وسیله اپلیکیشن ها صورت میگیرد ، در زمینه املاک هم باید به همین شکل باشد یعنی فرد به وسیله تلفن همراه ، خانه مورد نطر خود  را مشاهده و بررسی کند سپس برای اجاره یا خرید آن اقدام می کند. طراحی  اپلیکیشن املاک کار را بسیار ساده می کند و دیگر نیازی نیست که در شهر به دنبال خانه باشید و یک روز کامل خود را از دست بدهید. برای این کار ، کافی است که شما در کنار بنگاه معاملاتی  املاک خود ، یک اپلیکیشن و یک وب سایت املاک داشته باشید. حال باید به این سوال پاسخ داد که طراحی اپلیکیشن املاک مستلزم رعایت چه اصولی است؟ برای اینکه یک اپلیکیشن املاک موفق داشته باشیم چه آیتم هایی را باید رعایت کنیم؟

طراحی اپلیکیشن املاک فرصتی برای مشاوران املاک

با کمی تامل می توان این مسئله را به اثبات رساند که طراحی اپلیکیشن املاک نه تنها نمیتواند نهدیدی برای مشاوران املاک باشد بلکه یک فرصت است تا آن ها بتوانند به راحتی از رقبای خود فاصله بگیرند.طراحی اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که هم برای تلفن های همراه و هم برای تبلت ها مناسب باشد.این از مسائئل فنی مهمی است که در کد نویسی برنامه باید رعایت شود.علاوه بر طراحی اپلیکیشن املاک برای اینکه بتوانید از طریق اپلیکیشن تان به اهداف مدنظر خود برسید ، شما نیازمند این هستید که یک وب سایت پر بازدید نیز داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن املاک فرصتی برای مشاوران املاک

مشاوره اختصاصی بگیرید

تماس با شماره تلفن دفتر تهران  : ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۳۹