طراحی اپلیکیشن خبری

بیشتر از نیمی از جمعیت جهان از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند ، با توجه به مشغله فراوان افراد در زندگی برای شناساندن کسب و کار و تجارت خودتان باید روشی برای راه یافتن به گوشی‌های هوشمند کاربران پیدا کنید. بهترین کار این است که طراحی اپلیکیشن کسب و کار  و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios را مد نظر داشته باشید مثلا برای توجه به اینکه افراد به خاطر مشغله کاری نمی‌توانند از مجله ها و روزنامه ها استفاده کنند ، ساخت و طراحی اپلیکیشن خبری بهترین روش است تا کاربران از محتوای مجله ، روزنامه و وب سایت خبری شما در تلفن همراهشان استفاده کنند.

چگونه یک اپلیکیشن خبری موفق داشته باشیم؟

موفقیت یک اپلیکیشن خبری به معیارهای مختلفی بستگی دارد.اما مهمترین مورد در ارتباط با طراحی اپلیکیشن خبری این است که کاربر بتواند به راحتی به اخباری که میخواهد دسترسی داشته باشد.همچنین اعتماد سازی در اپلیکیشن های خبری یکی از موارد مهم است به این معنی که اپلیکیشن شما اخبار کذب را انتشار ندهد.اما در ادامه به بررسی معیارهای یک اپلیکیشن خبری موفق خواهیم پرداخت.

طراحی اپلیکیشن خبری
معیار های طراحی اپلیکیشن خبری موفق

معیار های طراحی اپلیکیشن خبری موفق

  1. سرعت مناسب لود شدن صفحات
  2. بهینه سازی اپلیکیشن برای مارکت ها
  3. سادگی
  4. ارائه خبر و اطلاع رسانی با فرمت های گوناگون
  5. تعریف سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار
  6. رعایت نکات امنیتی

مشاوره اختصاصی بگیرید

تماس با شماره تلفن دفتر تهران  : ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۳۹

سخن آخر...

طراحی اپلیکیشن خبری از جمله خدماتی است که در شرکت طراحی اپلیکیشن انجام می پذیرد ، این اپلیکیشن قابلیت ثبت و ذخیره سازی خبرها را دارا است. در این اپلیکیشن ، شما می توانید دسته بندی های مختلف و خبر های متنوع را به برنامه اضافه کنید و تازه ترین ، جذاب ترین خبرها را به صورت لحظه ای در اپلیکیشن و وب سایت خود به اشتراک بگذارید. می توانید هنگام ثبت سفارش طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن خبری را نیز سفارش بدهید تا هر چه سریعتر کسب و کارتان را رونق بدهید .

طراحی اپلیکیشن